Mali projektanci …

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

W piątek zamieniliśmy się w projektantów toreb … Dzieci same przygotowywały motywy, rozplanowywały ich ułożenie, a nastepnie odrysowywaly kontury. Praca niezwykle precyzyjna, wymagająca cierpliwości. Z radością prezentujemy efekty! Oto one:

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4w2e4i (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry