1.06.2022r. – Dzień Dziecka w grupie ,,Mrówek”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

Pogoda dziś niestety nie dopisała, ale humory jak najbardziej tak. Dzieciaczki już od samego rana świętowały. Były życzenia, zabawy ruchowe, tańce przy muzyce, balony, słodki poczęstunek a nawet pokaz szpagatów przez dziewczynki. Mieliśmy w planach wyjście na lody, ale lody „przyszły” do Nas i pomalowały Nam języki, było śmiesznie i wesoło. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4c0u8j (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry