Dziecięce zabawy

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

We wtorek dzieci przygotowywały pyszne, zdrowe i kolorowe kanapeczki z przyniesionych przez siebie produktów. To fantastyczne, że dzieci dzielą się ze sobą, poznają nowe smaki i stają się coraz bardziej samodzielne. W środę po zajęciach sportowych był piknik, na którym nie zabrakło: borówek, żelek, sera, ciastek, kabanosów, chrupek, kiełbasek, biszkoptów, pomidorków, jabłek, paluszków, rzodkiewek, drażetek, gruszek, orzeszków, winogron, no i oczywiście wody do picia. Tego dnia ozdabialiśmy też swoje torby płócienne, które ufundowały nam Panie Pielęgniarki. Takie torby dzieci przygotowały także, z podziękowaniu za prezenty, mamie: Kuby, Filipa i Julki. To był niezwykły czas dla dzieci, dzięki wsparciu i zaangażowaniu rodziców. Dziekujemy serdecznie!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6p7p5g (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry