Zabawa choinkowa, bo karnawał trwa!

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

W czwartek 3 stycznia 2013 roku uczestniczyliśmy w Zabawie Choinkowej i przedstawieniu. Była zabawa, tańce no i oczywiście prezenty. Wszyscy byliśmy pieknie przebrani i bawiliśmy się wspaniale, co doskonale widać na załaczonych zdjęciach. Serdecznie dziekujemy rodzicom za zaangażowanie się w  to wspaniałe przedsięwzięcie.  Liski

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7r5u5r (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry