Święta, święta i … po świętach… ale jest Karnawał!

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Dziś odbyło się przedstawienie choinkowe prowadzone przez P.Gajewskiego i jego zespół :) Wszystkie dzieci i nie tylko…, śmiały się serdecznie i z zainteresowaniem oglądały Zajączka i Mikołaja :) Były tańce, zabawy i śpiew :) A potem? …potem były wyczekiwane prezenty…!!! Rodzicom dziękujemy za piękne stroje karnawałowe :)  Zapraszamy do fotogalerii:

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0v4o0c (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry