Misie ogrodnikami

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

Na wiosnę Misie prowadziły hodowlę cebuli. Stworzyły również przepiękny kącik przyrodniczy, który został doceniony w przedszkolnym konkursie na najładniejszy kącik przyrodniczy, w którym zajęliśmy III miejsce.

Dziękujemy rodzicom za wszystkie wiosenne roślinki, które wzbogaciły nasz kącik.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3t5y6h (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry