Majowe wspomnienia

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Wraz z nadejściem wiosny, pojawiły się w naszej grupie nowe wydarzenia i uroczystości. Przygotowaliśmy się do obchodów świąt narodowych, wykonując flagi naszego kraju. Przekonaliśmy się, że potrafimy już starannie wypełniać przestrzeń farbą i właściwie trzymać w dłoni przybory piśmiennicze, typu pędzel. Rozmawiając o zabytkach i budowlach w Polsce, konstuowaliśmy domy według własnych pomysłów. W miedzyczasie Matvii osłodził nam chwile poczęstunkiem urodzinowym, gdy tradycyjnie jak co roku przygotowywaliśmy KARTKI DLA MEDYKÓW. To był owocny czas, zobaczcie sami!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7b7z7d (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry