PRZEDŚWIĄTECZNY CZAS U WIEWIÓREK

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

Okres przedświąteczny u Wiewiórek to czas intensywnych przygotowań do świąt.  Dzieci chętnie angażują się we wszystkie zajęcia. Wspólnie z rodzicami  wykonywaliśmy ozdoby świąteczne- które wyszły piękne i kolorowe.  Wiewióreczki także nauczyły się wierszy, piosenek o tematyce  świąteczno- zimowej oraz kolęd które miały okazje zaprezentować swoim bliskim na Jasełkach. Występ „małych” aktorów bardzo się spodobał publiczności- nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Na koniec spotkania  poczęstowaliśmy rodziców  ciasteczkami, które sami piekliśmy oraz pięknie ozdabialiśmy.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów dla dzieci na przedstawienie oraz Życzymy Świąt Bożego Narodzenia spędzony w rodzinnym gronie, wypełnionych radością i miłością. Niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszystkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, nadziei oraz szczęścia i powodzenia.

DSC_0547DSC_0544DSC_0539DSC_0549

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2g7l6s (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry