„Jeżyki” w Pleciudze.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

We wtorek 26 kwietnia wybraliśmy się do Teatru Lalek Pleciuga na przedstawienie pt. „Zuzu i Lulu”. Na miejsce dotarliśmy autokarem. Dla niektórych dzieci było to wielkie przeżycie, gdyż pierwszy raz jechały do teatru. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało. Mieliśmy miejsca w pierwszym rzędzie. Siedzieliśmy na wygodnych i kolorowych poduchach. Mogliśmy razem z aktorami śpiewać oraz głaskać zwierzątka występujące na scenie (oczywiście nie prawdziwe). Było tak super, że niektórzy nie chcieli wracać do przedszkola.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3q8v9t (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry