Biedronki w osiedlowej bibliotece

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

Dzisiaj po śniadaniu wybraliśmy się do pobliskiej, osiedlowej biblioteki. Zapoznaliśmy się z miejscem, w którym możemy wypożyczać książki do czytania. Pani Anetka odpowiedziała nam o zasadach korzystania z biblioteki i zachęciła do zapisania się. Słuchaliśmy opowiadania pana Czesława Janczarskiego pt „Jak Wojtek został strażakiem”. Oglądaliśmy slajdy a później każdy z nas mógł samodzielnie pooglądać książki. Na koniec dostaliśmy pamiątkowe kalendarzyki, które zabierzemy do domu.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7l1l9k (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry