14.04.2022r – ,,Mrówki” i nasze nagrody w konkursach.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy


W miesiącu kwietniu braliśmy udział w dwóch konkursach: ,, Wesoła Pisanka „i ,,Najładniejszy kącik przyrody”. Cieszymy się, że udało Nam się zająć II miejsce w kąciku przyrody i dostaliśmy ładne nagrody oraz dyplomy.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6y4o2t (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry