WIELKI FESTYN BOŻONARODZENIOWY

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa V Misie | Brak komentarzy

Wielki Festyn Bożonarodzeniowy, który odbył się w środę 19.12.2012 r. w naszym Przedszkolu udał się wspaniale. Wystrój sal, zgromadzone prace, aromat barszczu i kolędy wprowadziły nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Prace, które można było podziwiać były wykonane różnorodną techniką. Twórcy prac wykazali się wielką fantazją i pomysłowością. Kiermasz wzbudził duże zainteresowanie, odwiedziło go wielu gości.

Chciałybyśmy złożyć wszystkim nauczycielom, pracownikom naszego Przedszkola, dzieciom i Rodzicom moc życzeń świątecznych, uśmiechu i radości. 

Nauczycielki grupy „Misie” 

                                                                  pani Małgosia i pani Wioletka. 

DSCN2627 DSCN2616 DSCN2617 DSCN2620 DSCN2621 DSCN2622 DSCN2624 DSCN2625 DSCN2626

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2v5b8b (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry