Konkurs WESOŁA PISANKA

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki, Grupa II Wiewiórki, Grupa III Sarenki, Grupa IV Mrówki, Grupa IX Zajączki, Grupa V Misie, Grupa VI Liski, Grupa VII Słoneczka, Grupa VIII Jeżyki, Grupa X Sówki | Brak komentarzy

Święta wielkanocne już za tydzień, więc to najlepszy czas aby zabrać się za przygotowanie świątecznych pisanek! Kraszanki, drapanki, oklejanki, a może ażurki??? W naszym przedszkolu pomyśleliśmy o tym zdecydowanie wcześniej :) Przedszkolacy ze szczecińskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych przygotowali mnóstwo pięknych wesołych pisanek … Konkurs odbywa się już po raz XVIII – jest nam miło powrócić w tym roku do konkursu Z TAKĄ MOCĄ! Przybyło do nas 108 prac konkursowych. Jury miało trudne zadanie bo każda pisanka była piękna. Jednak przypomnijmy, że kryterium oceny ….to wkład własny dzieci, pomysłowość oraz wyraz plastyczny. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie – każdy uczestnik otrzyma dyplom. Dyplomy będą dostarczone do skrzynek placówek w Urzędzie Miejskim. Nagrodzeni uczestnicy – już zostali poinformowani :)))

Przypominamy – prace konkursowe przechodzą na własność organizatora. W tym roku będą przeznaczone na cel charytatywnej zbiórki na lek dla Bartka Dolaty – naszego absolwenta:

SERDECZNIE GRATULUJEMY! OTO ZWYCIĘZCY XVIII edycji konkursu WESOŁA PISANKA:

kategoria PRACE PŁASKIE:

I miejsce – GR. ZAJĄCZKI Przedszkole Publiczne Nr 48

II miejsce – IDA SZCZEPAŃSKA gr. Perełki Oddział Przedszkolny przy SP11

III miejsce – TOLA TYGIELSKA Odział Przedszkolny przy SP nr2
z Oddziałami Dwujęzycznymi

kategoria PRACE PRZESTRZENNE:

I miejsce – JULIA POPŁAWSKA gr. Mrówki Przedszkole Publiczne Nr 46

II miejsce – HANNA ŁAGOWSKA gr.Tygryski Oddział Przedszkolny przy SP14

III miejsce – ALEKSANDER KĄDZIELA gr.Żabki Przedszkole Publiczne Nr 46

Prace konkursowe na wystawie w Przedszkolu Publicznym Nr 48:

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1e7v2q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry