Misie witają wiosnę 🌼

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

W poniedziałek 21 marca Misie z kolorowymi kwiatami wybrały się na spacer, żeby powitać wiosnę. Ku naszej radości była przepiękna słoneczna pogoda i wszędzie mogliśmy zaobserwować zwiastuny wiosny: kwiaty, listki na drzewach, a nawet dostrzegliśmy motyla cytrynka.

Natomiast w przedszkolu ciocie zorganizowały nam wiosenne zabawy.

Pani Wiośnie zaśpiewaliśmy też piosenkę, której nauczyliśmy się specjalnie na tę okazję 😊

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4l5i0o (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry