Imieninki Mikołaja!

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VI Liski | Brak komentarzy

6 grudnia Mikołaj obchodzi swoje imieniny. My też tego dnia świętowaliśmy. Ciocie z naszego przedszkola przygotowały dla nas przepiękne przedstawienie. Wspaniale się bawiliśmy! Potem w naszej sali były wspólne, tańce, zabawy i gry. No, i najważniejsze, PREZENTY!   Tego dnia wykonaliśmy przepiękne kartki Świąteczne, oto one.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5s0c9n (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry