„JEŻYKI” I RODZINNE SPOTKANIE PRZY CHOINCE

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | 1 komentarz

W czwartek 13 grudnia odbyło się „Rodzinne spotkanie przy choince” podczas, którego „Jeżyki” zaprezentowały repertuar świątecznych piosenek oraz zaprosiły rodziców do wspólnego tworzenia ozdób świątecznych. W iście zimowo – świątecznej scenerii rozbrzmiewała melodia pastorałki  – „Ding – dong, ding -dong spadł już śnieg, pierwsza gwiazdka z nami jest…” a „Jeżyki” w mikołajkowych czapkach sunęły po niebie saneczkami. Przyszła do nas również choinka z zakątków leśnych i nawoływała wszystkie dzieci: ” za ręce się weźmy”. A my jej posłuchaliśmy i dla niej zaśpiewaliśmy: „… la la la choinko, la la la zielona, z dalekiego lasu przyszłaś tutaj do nas”. Poprosiliśmy by świeciła jak najjaśniej nam wszystkim: małym córkom, małym synkom, dużym ojcom, mamom bliskim i magia świąt roztoczyła się wokół nas na dobre. Zatańczyliśmy taniec z czarodziejskimi gwiazdkami i śnieżnymi miotełkami. Rodzice nagrodzili nasze występy gromkimi brawami i wspólnie wzięliśmy się do pracy. Z kolorowych tasiemek, rafii, cekinów, koralików, mieniącego się brokatu powstały przepiękne bombki i świąteczne butelki. Daliśmy upust naszej fantazji, wyobraźni, poruszyliśmy wszystkie pokłady inwencji twórczej i w ten sposób powstały oryginalne upominki dla najbliższych.

DSCN2611 DSCN2593 DSCN2596 DSCN2597 DSCN2599 DSCN2600 DSCN2601 DSCN2603 DSCN2605 DSCN2607 DSCN2608 DSCN2610

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “„JEŻYKI” I RODZINNE SPOTKANIE PRZY CHOINCE”

  1. Jarosław Ryplewski, 19 grudnia 2012, 06:36

    I ja również zapraszam do zdjęć pod tym adresem: http://vps.szczecin.pl/?page_id=2490

    hasło do wejścia: pp48

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4k4n2w (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry