MIKOŁAJKI w „Jeżykowie”.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

6 grudnia odwiedził nas długo oczekiwany przez wszystkich gość – Św. Mikołaj. Przybył do nas podczas przedstawienia pt.: „Witaj Św. Mikołaju” w obecności swojego wiernego przyjaciela Renifera,  Śnieżynek, Pani Zimy i Dzieci. Postanowił również odwiedzić nas w  sali i obdarować świątecznymi upominkami. Temu spotkaniu towarzyszyło wiele emocji i radości. Wizytę Mikołaja upamiętniliśmy na wspólnym zdjęciu, zobaczcie sami.

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4k7f4c (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry