Skrzypu – skrzyp po śniegu czyli ZIMOWE ZABAWY „Jeżyków”.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

DSCN2589 DSCN2581 DSCN2582 DSCN2583 DSCN2584 DSCN2585 DSCN2586

Wiele radości sprawiła ostatnio „Jeżykom” aura pogodowa. Olbrzymie pokłady śnieżnego puchu spoczywającego na naszym ogródku zachęciły nas do wspólnych zabaw zimowych. Śnieżne szaleństwo uwieczniliśmy na poniższych fotografiach. Pozdrawiamy!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7m2a9f (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry