LISKI WITAJĄ

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VI Liski | 1 komentarz

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym. Grupa nasza liczy 29 dzieci 11- dziewczynek oraz 18 – chłopców. Jesteśmy bardzo energiczną grupą Każdy dzień w naszej grupie to wspólne zabawy i zajęcia. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci, ciekawi świata. Wszyscy lubimy się bawić, śpiewać i tańczyć. Wesołe zabawy łączymy z nauką, dzięki temu się nie nudzimy. W swoim działaniu stawiamy przede wszystkim na współdziałanie, zgodną zabawę, wzajemną pomoc oraz szacunek wobec siebie i innych.

Z radością chodzimy na wycieczki, spacery. Uwielbiamy bawić się na placu przedszkolnym. Bardzo chętnie wykonujemy  prace plastyczne, które prezentujemy w naszej galerii. Chętnie eksperymentujemy i poznajemy tajniki przyrody.

W październiku wybieramy się wspólnie z rodzicami  do Nadleśnictwa w Kliniskach- czeka tam na nas dużo atrakcji.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “LISKI WITAJĄ”

  1. piknik w lesie, 2 listopada 2011, 22:32

    Dlaczegu tu nie ma zdjec z zycia naszych dzieciaczkow? Mielismy fajny wyjazd do lesniczowki

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1b2a1q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry