Dzień Pluszowego Misia u Misiów :)

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

25 listopada jest dla Misiów jest dniem szczególnym, gdyż w tym dniu swoje święto obchodzi Miś Pluszowy a wraz z nim nasza grupa. był to dzień pełen atrakcji, między innymi misiowe kino, zabawy z misiami, smakowanie miodku, rysowanie i oczywiście misiowa sesja zdjęciowa. Zapraszamy do galerii zdjęć :-)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0w3a4w (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry