Dzień Pluszowego Misia

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

W czwartek 25 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Misia – oglądaliśmy i nazywaliśmy postaci misiów z różnych bajek, nauczyliśmy się wierszyka J.Brzechwy – Miś. Dzieci w tym dniu wybrały się także do Kina Leśnej Gromady – otrzymały specjalne bilety na to wydarzenie i popcorn, który dostarczył chyba najwięcej emocji ;) Zapraszam do galerii zdjęć:

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0e2l0q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry