Spotkanie ze stomatologiem

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

W piątek 19.XI spotkaliśmy się z p. Agnieszką- stomatologiem dziecięcym :) Dzieci poszerzyły swoją wiedzę o higienie jamy ustnej, zapoznały się z wyglądem i nazwami sprzętu podstawowego oraz przypomniały sobie co należy jeść, aby cieszyć się zdrowym i lśniącym uśmiechem :))))
Bardzo chętnie czyściły zęby z makiety, dowiedziały się też o zasadzie 3 liter, co to znaczy? – proszę zapytać dzieci ;) Na koniec otrzymały od pani doktor kolorowanki i naklejki dzielnego pacjenta :)))

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszko :))))))

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3o9s2u (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry