Święto Niepodległości

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Wczoraj dzieci z grupy Wiewiórki chcąc uczcić święto – zaśpiewały hymn narodowy. Wcześniej, z ciocią Gosią – przygotowały swoje kotyliony :) Dzięki temu rozwijają swoją świadomość narodową oraz kształtują postawę patriotyczną.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9l3c9l (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry