Wiewiórki w bibliotece

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

We wtorek 9 listopada – Wiewiórki zawitały do filii nr 30 – Biblioteki Miejskiej w Szczecinie. Dzieci uczestniczyły w lekcji bibliotecznej – przeprowadzonej przez panią Anetę. Dowiedziały się – jak wygląda biblioteka, praca bibliotekarza oraz w jaki sposób wypożycza się książki.

Zachęcamy do uczestnictwa w akcji, która właśnie się rozpoczęła pt.:
Mała książka – Wielki człowiek propagującej czytelnictwo wśród dzieci … Bardzo chętnie oglądały przygotowane książki.
Rodzice – zabierzcie swoje pociechy do biblioteki :))))

Serdecznie dziękujemy Pani Anecie :)))

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5l2m6s (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry