Dzień Postaci z Bajek

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

W piątek 5 listopada obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek – cudowny dzień, magiczny i bajkowy :)))) Dzieci przyszły przebrane za ulubioną postać z bajki – za swojego bohatera. Zabawę rozpoczęliśmy rozmową na temat bajek, tych znanych – które czytamy w przedszkolu i tych które czytają rodzice w domu. Dzieci przekonały się, że istnieją różne bajki – wesołe, tajemnicze …a nawet groźne. Następnie Pani Magda wprowadziła nas w tajniki tańca nowoczesnego :) Tańczyliśmy i śpiewaliśmy. W trakcie zajęć dzieci uczestniczyły w quizach, podczas których wykazywały się wiedzą i znajomością najpopularniejszych bajek oraz postaci bajkowych, odgadywały zagadki, a także brały udział w zabawach ruchowych związanych z tematyką zajęć. Oczywiście była również prezentacja strojów, którą można obejrzeć na zdjęciach :))))

W tym dniu obchodziliśmy też urodziny Frania :) Dziękujemy za pyszny poczęstunek :))) Franio – jeszcze raz śpiewamy gorące STO LAT !

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4e1z2a (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry