Dzień Dyni u Misiów

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

Piątek 29 października to dzień pełen zabaw i niespodzianek. oczywiście nie mogło zabraknąć dyniowych pyszności, takich jak zupa dyniowa oraz przygotowane przez ciocie zdrowe słodkie przekąski: babeczki i ciasteczka dyniowe.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8p9q6y (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry