Dzień Dyni i konkurs Moja Zaczarowana Dynia

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Na konkurs zostały przyniesione przepiękne dyniowe prace. Zaczarowane powozy z dyni, dyniowy jednorożec, przepiękna wiewiórka, kot, dyniowa Pani Jesień i wiele , wiele innych wspaniałych dyń :) Nagrodzone zostały wszystkie prace – dziękujemy Rodzicom za włączenie się do konkursu i czas który został w pełni wykorzystany – dzieci szczęśliwe i bardzo dumne, kiedy prezentowały swoją zaczarowaną dynię… :))))))))))

W piątek obchodziliśmy Dzień Dyni. Rozpoczęliśmy go przygotowaniem dyniowych opasek i tańcem Dynia-Dance ;) Świetna zabawa z panią Magdą zarejestrowana na zdjęciach. Była też praca plastyczna – malowanie farbami, zagadki, wycieczka na inne wystawy konkursowe w przedszkolu
i to na co dzieci czekały z niecierpliwością – rozstrzygnięcie konkursu :))))
Dzień był cały pomarańczowy – nawet zupa była dyniowa ;)

Ten dzień był również wyjątkowy dla Hani – obchodziła 4 urodziny :) Wszystkiego Najlepszego Haneczko :)))))))))


Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6u7z9q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry