Misie korzystają z uroków jesieni

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

Ostatnie dni października rozpieszczają nas całkiem przyjemna pogodą, dlatego korzystamy z tego bawiąc się na świeżym powietrzu, a ulubionym zajęciem Misiów jest zbieranie jesiennych liści i tworzenie przecudnych bukietów. Oczywiście chłopcy zdecydowanie wolą bieganie :-)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0o4g5g (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry