Pies Policyjny!

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VI Liski, Grupa VII Słoneczka | 1 komentarz

 

W czwartek 22 listopada odwiedził grupę Lisków i Słoneczek wyjątkowy gość – Pan Policjant ze swoim pomocnikiem – psem. Dzieci w trakcie spotkania miały okazję żeby  porozmawiać z gośćmi i dowiedzieć się jak zachować się gdy spotkamy nieznanego psa. Spotkaniu temu towarzyszyły niezwykłe emocje, ponieważ ten czteroletni owczarek niemiecki był wzrostu dzieci. Na zakończenie spotkania Hania i Oliwier podziękowali serdecznie naszym gościom za przybycie. Pan Policjant dostał serce z odciskami paluszków dzieci, a pies, jak przystało na psa – najpyszniejszą na świecie kość.  Spotkanie to było możliwe dzięki uprzejmości Pana Komendanta Policji w Szczecinie, oraz zaangażowaniu Pani Malwiny Koniecznej. Dziękujemy serdecznie

!  

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “Pies Policyjny!”

  1. Mama Oli, 26 listopada 2012, 14:58

    Hmm,nawet ja się dowiedziałam czegoś nowego,czyli co zrobić jak podbiegnie do nas nieznajomy pies:-)

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6g8d2p (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry