AKCJA MIŚ – ZAKOŃCZONA SUKCESEM!

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VI Liski | 3 komentarze

W piątek 23 listopada zakończyliśmy akcję „Pluszowego misia” – wspaniałym misiowym balem, w naszym przedszkolu.  W czasie trwania tej akcji zebraliśmy ponad 300 misiów!!! Ponad 260 szt z Leśnej Gromady i 40 szt ze Sp nr 1 w Szczecinie. A to wszystko dzięki ogromnemu zaangażowaniu się dzieci, rodziców, przyjaciół  i kadry Leśnej Gromady. W przygotowaniu karnecików dla misiaczków pomagały Nam uczennice Szkół Salezjańskich – Ola i Monika. Dzięki ich pomocy wszystkie misie zostały dostarczone Pani dr Małgorzacie Moś, która zorganizowała to misiowe przedsięwzięcie. Wszystkie misiaczki zostały przekazane Pani Kindze Krzywickiej – Prezes Fundacji Szczecińskiego Hospicjum dla dzieci. Nastąpiło to w trakcie urodzin Pluszowego Misia, które były obchodzone 22 listopada na Uniwersytecie Szczecińskim. Tę wspaniałą uroczystość objął swym patronatem Rzecznik Praw Dziecka – Pan Marek Michalak. Na urodzinki przybyli przedstawiciele Kuratorium Szczecińskiego, Uniwersytetu Szczecińskiego i goście -zainteresowani i zaangażowani w akcję Pluszowego Misia. Nasze Przedszkole Godnie reprezentowali: Pani Dyrektor – Anna Czubak, wychowawczyni Lisków – Anna Dmochowska, oraz przedstawiciele Mrówek i Lisków: Konrad i Adaś wraz z rodzicami. W trakcie urodzin goście: tańczyli, czytali, śpiewali, kupowali i  licytowali, aby zebrać pieniądze na książki dla dzieci z Oddziału Onkologii UL. I udało się! Zlicytowano wszystkie przekazane na aukcję rzeczy. Sprzedano przygotowane przez mamę Mai Chechelskiej misiowe ciasteczka,  a  przekazany przez nasze Przedszkole kosz jabłek został zlicytowany za 130 złotych!!!  Tę aukcję nagłośniły i odwiedziły także media, między innymi: redaktorzy Głosu Szczecińskiego, oraz  Pani Karolina Holka – redaktor Telewizji Szczecin, której materiał wyemitował Teleexpres dn 23.11.12r. WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAŻOWANIE I WŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI!  Liski

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

3 komentarze to “AKCJA MIŚ – ZAKOŃCZONA SUKCESEM!”

 1. tata adama, 26 listopada 2012, 11:49

  Pięknie tylko drobne ale…, maluchy były w Głosie Szczecińskim, a nie w Kurierze,

 2. Mama Oli, 26 listopada 2012, 14:55

  Cieszymy sie,ze moglismy uczestniczyć w takim przedsięwzięciu i sprawić radość dzieciom z hospicjum.

 3. mama Kornelki, 26 listopada 2012, 17:51

  Super Dzieci z grupy Lisków były w sobotnim wydaniu teleexpresu!!

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5g3q7w (Wprowadź tekst od końca)

 • Wyszukaj na stronie

 • O nas

  • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry