JEŻYKI i akcja zbierania misiów!

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

Dzięki szczodrości i zaangażowaniu dzieci oraz rodziców „Jeżyki” zebrały 74 pluszowe misie. Wśród kolorowych pluszaków znalazły się dwa ogromne niedźwiadki (biały i brunatny) – w tym miejscu składamy szczególne podziękowania mamie Hani. Każdy miś otrzymał karnecik z wyszeptanymi przez niego słowami np. „przytul mnie mocno, proszę”; „podrap mnie za uszkiem”;  „pogłaszcz mnie po brzuszku”; „nadaj mi imię, proszę”. Wszystkie prześliczne misie, te małe i te duże upamiętniliśmy na wspólnej fotografii. Zobaczcie sami.

Było nam wśród nich cudownie i mamy nadzieję, że sprawią one dzieciom z hospicjum wiele radości. Pozdrawiamy.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7w3p0e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry