WARSZTATY SZCZOTKOWANIA ZEBÓW

| Kategoria: Aktualności ogólne, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

span style=color: #333399;W ZWIĄZKU Z OBCHODAMI ŚWIATOWEGO DNIA ZDROWIA JAMY USTNEJ, 16 WRZEŚNIA O GODZ. 12.30 ODBĘDĄ SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU/span

nbsp;

span style=color: #339966;strongWARSZTATY SZCZOTKOWANIA ZĘBÓW. /strong/span

nbsp;

span style=color: #333399;ZAPRASZAMY NA NIE DZIECI Z GRUPY III, IV, VII./span

nbsp;

span style=color: #333399; WARSZTATY POPROWADZI PANI span style=color: #339966;strongMAGDALENA SROCZYK-JASZCZYŃSKA/strong /span- LEKARZ DENTYSTA, PRACOWNIK PUM, MAMA NASZYCH DWÓCH PRZEDSZKOLAKÓW. W GODZINACH 13.15 – 14.00 CHĘTNIE SPOTKA SIĘ TEŻ Z RODZICAMI I UDZIELI WSKAZÓWEK NA TEMAT LAKOWANIA, LAKIEROWANIA, PRAWIDŁOWEJ HIGIENY JAMY USTNEJ, DBANIA O ŚWIEŻO WYRZNIĘTE ZĘBY PIERWSZE TRZONOWE (SZÓSTKI) ORAZ ODPOWIE NA PAŃSTWA PYTANIA./span

span style=color: #333399;SERDECZNIE ZAPRASZAMY!/span A style=’text-decoration:none;color: inherit !important;’ TITLE=’peta dunia’ HREF=’http://petadunia.info’peta dunia/A

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3w8q2u (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry