Powiedz gdzie jestem

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

Dzień dobry dzieci.

Drodzy rodzice proszę abyście wybrali maskotkę/figurkę zwierzątka z wiejskiego podwórka (może to być też inna maskotka/figurka) i ustawiali ją w różnych miejscach (np. na stoliku, pod stolikiem, obok stolika, za krzesełkiem, przed krzesełkiem …itp.). Zadaniem dziecka jest określenie jej położenia. Ćwiczenia te rozwijają orientację przestrzenną. Powodzenia.

Życzymy miłej zabawy

Anna Jurga, Monika Piątek

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2t3s9p (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry