TRZY ŚWINKI

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa V Misie | Brak komentarzy

Witam Misiaczki. Wczoraj były kurki a dziś do zabawy zapraszają świnki. Poproście rodziców żeby odtworzyli WAM piosenkę z YouTube „Trzy świnki”. Spróbujcie razem ze świnkami zaśpiewać refren piosenki , a potem narysujcie te wesołe trzy świnki. Życzę miłej zabawy !!!!!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8g2s8z (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry