Dzień Kota w Jeżykach

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

Dziś obchodziliśmy nietypowe święto – Dzień Kota. Dzieci upodobniły się do kotów: były przebrane za koty lub miały czarno-białe ubrania, opaski z uszami czy opaski z pyszczkiem kota, niektóre miały również namalowane wąsy :)

Nasz dzień rozpoczęła wspólna zabawa przy piosenkach o kotach m.in. „My jesteśmy kotki dwa”. Dzieci obejrzały zdjęcia kotów, wykonały pracę plastyczną, a także uczestniczyły w kociej gimnastyce :) Zapraszamy do naszej galerii:

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0y9a4h (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry