Niech żyje bal!

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

We wtorek, 09.02.21 mieliśmy Bal karnawałowy. Aktualna rzeczywistość nie pozwoliła na huczny bal z innymi grupami, ale my się tak łatwo nie poddajemy! Przygotowaliśmy świetną zabawę w naszej sali. Były serpentyny, balony, lampki i bańki mydlane. A przede wszystkim najważniejszy punkt każdego prawdziwego balu w karnawale – super przebrania i stroje! Wśród gości balu pojawiły się smoki, dinozaury, księżniczki, farmerki, superbohaterowie, syrenki i wiele, wiele innych osobistości, a ciocia Agnieszka przygotowała zestaw fantastycznych zabaw i tańców :)
Dzięki naszym Rodzicom mieliśmy również przepyszny poczęstunek, który dopełnił szaleństw tego dnia. :)
Na zdjęciach możecie zobaczyć mały fragment tego, jak świetnie wszyscy się bawiliśmy :)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6z8k1d (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry