Słoneczka bawią się w teatrzyk:)

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Dziś wszystkie dzieci bardzo chętnie tworzyły swoje własne małe przedstawienie. Każde z dzieci miało swój własny pomysł na postać:)  Dawid Sz. był krokodylem Arturem, Wojtek wymyślił krokodylka Funia, a Julka i Kornelia były piosenkarkami i zainicjowały piosenkę, która bardzo wciągnęła publiczność i wszyscy razem zaśpiewali:) Bardzo spontanicznie i wesoło zrobiło się na naszej sali :))) Zobaczcie sami:

wspólna piosenka- część :) do pobrania i obejrzenia

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7g0v1p (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry