Symetryczna gra – Jeżyki

| Kategoria: Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

Witajcie Jeżyki!!! Do tej zabawy wystarczy kartka lub blat stołu podzielony na pół oraz różne przedmioty, które macie w domu w parach ( po dwie sztuki np. łyżeczki, klocki, auta itp.) Zabawa polega na układaniu przedmiotów wzdłuż osi symetrii lub inaczej w odbiciu lustrzanym.  Początkowo układamy po 3-4 przedmioty i odtwarzamy ten sam wzór po drugiej stronie. Możemy wykorzystać do zabawy kolorowe figury geometryczne. Bawcie się dobrze. E.Godlewska, J.Rycyk

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8z4b4u (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry