WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO PRZEDSZKOLA w zmienionych warunkach pracy placówki

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki, Grupa II Wiewiórki, Grupa III Sarenki, Grupa IV Mrówki, Grupa IX Zajączki, Grupa V Misie, Grupa VI Liski, Grupa VII Słoneczka, Grupa VIII Jeżyki, Grupa X Sówki | Brak komentarzy

Komunikat w sprawie otwarcia przedszkola i zasad przeprowadzania naboru

  1. Aby dziecko mogło uczęszczać w najbliższych dniach do przedszkola, należy wydrukować, wypełnić i przesłać do placówki poniższy wniosek.
  2. Pierwszeństwo przyjęcia mają osoby wskazane w rekomendacji MEN, dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
  3. O zakwalifikowaniu dziecka do przedszkola w czasie obowiązywania zmienionych warunków pracy placówki, rodzice zostaną powiadomieni drogą e-mailową wraz z informacją, że termin otwarcia placówki zostanie ogłoszony na stronie internetowej na co najmniej 3 dni wcześniej.
  4. Po zakwalifikowaniu dziecka do przedszkola w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu rodzic zobowiązany jest dostarczyć oryginał wniosku.

 

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola w zmienionych warunkach pracy placówki

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9j8h7a (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry