Kurki z kolorowego kurnika

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

Dzień dobry Jeżyki!! Pobawimy się dziś masą solną, którą przygotują Wam rodzice. Ulepcie z niej kury i kurczątka. Powtykajcie w gotowe figurki kolorowe piórka- skrzydełka i koraliki- oczy. Po wyschnięciu możecie pomalować farbą plakatową. Z kartonu wykonajcie dla swoich kurek i kurczaków kurnik, oklejcie karton wg uznania, kolorowymi gazetami, papierem, zróbcie otwór – drzwi i gotowe. Wykorzystajcie swoją pracę do zabawy. Powodzenia. E. Godlewska, J. Rycyk

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4j1e8k (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry