SPRYTNE WIEWIÓRECZKI

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Witamy drogich Rodziców, chcemy pochwalić się tym co porabialiśmy w przedszkolu w jesienne dni. Bierzemy przykład z wiewióreczek- sprytnych zwierzątek. Także jesteśmy pracowici i weseli. Chętnie śpiewamy piosenki i tańczymy. Chętnie poznajemy różne ciekawostki o otaczającym nas świecie. Nasze buzie są cały czas uśmiechnięte i mamy nadzieję, ze tak będzie zawsze.  Na dowód tego oto kilka zdjęć:

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9o5s8q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry