Zakładamy hodowlę cebulki

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

Przygotujcie cebulkę,szklankę lub słoik przezroczysty, żeby dobrze było widać korzonki cebulki oraz trochę wody. Do słoika lub szklanki  włóżcie cebulkę i podlejcie wodą,tak żeby dół cebulki był w wodzie. Postawcie słoik na parapecie okna, pamiętając o podlewaniu i zacznijcie obserwować. Jak myślicie? Czy jak cebula ma ciepło i wodę, to urośnie z niej roślinka? Możecie narysować obrazek,  co wyrosło z cebulki i jak wrócimy do przedszkola to wspólnie obejrzymy . A to moja cebulka.

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9d8x2m (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry