Pomysłowo i kreatywnie :)

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Dzisiaj kochani dzień, w którym będziecie mogli pokazać jak wielką posiadacie wyobraźnię i pomysłowość 😊

Proponuję, żebyście z rodzicami zrobili masę solną

Mąkę (1  szkl.) i sól najlepiej drobnoziarnistą (1szkl.)   wymieszać. Ostrożnie dolewać ciepłą wodę (Ok. 0,5 szklanki) i wyrobić ciasto. Powinno mieć konsystencję ciasta do pizzy. Można dodać barwniki lub farbę. Można też malować gotowe wytwory ( po zastygnięciu masy).

lub domową ciastolinę – przepis na ciastolinę znajdziecie na  https://panimonia.pl/2016/08/27/15-minutowa-domowa-ciastolina/

Sadzę ,że w domu znajdziecie potrzebne składniki i do dzieła 😊  Wymyślajcie,  twórzcie wszystko na co  macie  ochotę  i co Wam przyjdzie do głowy 😊

Buziaki 😊

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1s2j4f (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry