Do naszych kochanych Słoneczek!

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Kochane Słoneczka!   Na razie niestety nie możemy się z Wami spotykać, ale pamiętajcie, że tęsknimy za Wami. Aby umilić czas nam wszystkim będziemy umieszczać dla Was różne zadania.

Poproście rodziców o pomoc w zorganizowaniu miejsca, w którym zgromadzicie takie rzeczy, jak kartki do rysowania, kredki, nożyczki, kolorowy papier, plastelinę, czy też inne materiały plastyczne, które posiadacie w domu. Nazwijmy to kącikiem przedszkolaka.

Na początek narysujcie jak spędzacie czas, co najchętniej robicie, z kim się bawicie, a może narysujecie swój portret?  To już zależy od Was, weźcie kartkę, kredki i do dzieła 😊 Będzie nam miło, jeśli zrobicie zdjęcie pracy i przyślecie do nas.

Kochani, czy wiecie że dziś jest pierwszy dzień wiosny? W związku z tym mamy dla Was jeszcze jedno zadanie 😊 Pamiętacie piosenkę pt. „Królewna Wiosna”, https://www.youtube.com/watch?v=am3iNYavqRY zaśpiewajcie dla przypomnienia i zagrajcie. A na czym? Niech wyobraźnia Was podpowie. Zaproponujcie wspólną zabawę osobom, z którymi spędzacie teraz czas. Razem śpiewajcie i akompaniujcie. Powodzenia 😊

Następne zadanie w poniedziałek 😊 Ściskamy Was mocno 😊 ciocia Iza i ciocia Gosia

A teraz kilka słów do Was Drodzy Rodzice! Tutaj na stronie naszego Przedszkola znajdziecie nasze propozycje dla Waszych dzieci. Zachęcamy do kontaktu z Nami, podpowiadajcie, czego potrzebujecie.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1l6h9v (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry