Nadrabiamy zaległości – Misiowe grudniowe pierniczki :)

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

Czas pędzi jak szalony – niedawno przygotowywaliśmy się do grudniowych świąt, a już marzec! Nikt nie wie, kiedy to zleciało, a tu wciąż w kolejce do pokazania czekają zdjęcia z naszych grudniowych pierniczków.
Jak wiadomo, pierniczki to nieodłączny element grudnia. Pachnie nimi niemalże w każdym domu, więc postanowiliśmy, że będzie pachnieć również w naszej sali.
Pracę oczywiście zaczęliśmy od poznania wszystkich składników niezbędnych do wykonania pierniczków, następie wszystko odmierzyliśmy zgodnie z przepisem i wspólnymi siłami zagnietliśmy aromatyczne ciasto.
Później zostało już tylko najprzyjemniejsze, a więc wałkowanie i wycinanie wybranych kształtów. Były więc choinki, serduszka, piernikowe ludki i wiele innych.
Zobaczcie sami, jak Misie ciężko pracowały :)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7t3c7e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry