Balony z helem w gr. Sarenki

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

Dziś odwiedził nas tata naszego Bohatera Tygodnia – Leona. Przyszedł z balonami, które zostały wypełnione helem, a kolor balona każdy wybierał według własnego uznania. Radość dzieci nie miała końca. Były wspólne zabawy z balonami. Dziękujemy bardzo Panie Grzegorzu za dostarczenie dzieciom radości, która towarzyszyła przez cały dzień. 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1t2n7d (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry