Biedroneczki w bibliotece.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

Dziś tj. w poniedziałek 29 października, po raz pierwszy   byliśmy na lekcji bibliotecznej w pobliskiej bibliotece. Pani bibliotekarka opowiedziała nam wiele ciekawych rzeczy na temat biblioteki, wiemy już w jaki sposób należy się tu zachowywać, korzystać z książek itp. Z zainteresowaniem wysłuchaliśmy też wierszy J. Brzechwy czytanych przez panią bibliotekarkę . A były to: Na straganie i Kwoka. Oglądaliśmy też różne książeczki , które bardzo nam się podobały, teraz możemy iść do biblioteki z rodzicami i je wypożyczyć.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9x0q1i (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry