Wyjście do sklepu

| Kategoria: Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

Grupa Sarenki wybrała sie na wycieczkę do miejscowego supermarketu ” Lidl”. Tata Filipa – naszego tygodniowego bohatera tygodnia przybliżył nam zasady obowiązujące w pracy: zasada świeżości, czystości, gospodarności, dostępności oraz uprzejmości. Dzieci miały okazję poznać wyposażenie sklepu oraz pracę pracowników. Wspólnie upiekliśmy rogaliki i poznaliśmy procedurę wypieków pieczywa. Na zakończenie wycieczki dzieci otrzymały słodki poczęstunek. Wycieczka dostarczyła przedszkolakom wiele pozytywnych wrażeń. 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6r5r1p (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry