Sarenki w Multikinie

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

29.01.2020 Sarenki oraz pozostałe gr. 4,5,6 latków z naszego przedszkola wybrały się  do Multikina w Galaxy na musical pt.” Cudowna lampa Aladyna”.Było to dla dzieci  niezwykłe przeżycie, bogata scenografia, muzyka oraz światła wprowadzające magię. Bajkowe postacie wprowadziły nasze dzieci w orientalny świat czarodziejskiej historii Aladyna, który wyrusza w drogę po cudowną lampę.  Przedstawienie  wszystkim się bardzo podobało.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6h3d3c (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry