Goście u Lisków

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VI Liski | Brak komentarzy

 

W październiku gościliśmy wielu wspaniałych ludzi.   Odwiedziła Nas mama Adasia – Pani dr n. med. Magdalena Sroczyk – Jaszczyńska – specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją. Pani doktor opowiadała Nam jak dbać o zęby, aby zawsze były białe i zdrowe. Dzięki mamie Hani gościliśmy Panów – którzy opowiedzieli Nam o recyklingu i tajemnicach lasu, oraz Pana Grzegorza który opowiadał Nam i pokazał sztukę walki Taekwon – Do. Wiemy jak wygląda strój do ćwiczeń, co oznaczają kolory pasów i jakie obowiązują zasady w tej sztuce walki. Wiemy, że najważniejsze są: 1 grzeczność, 2 uczciwość, 3 wytrwałość, 4 samokontrola i 5 odwaga. Może uda Nam się stosować  te zasady na co dzień.  Hm, nie będzie to łatwe, ale warto spróbować. Trzymam za Wszystkich kciuki. Powodzenia Liski

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0n5s8i (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry